top of page

OPAKAY SİTE HARİTASI

"Kestirme Yollar Atlası"

Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip Opakay'ın sitesi de doğal olarak çok bilgi içeriyor ve tüm bilgiler de birbiriyle ilintili ve çok önemli. Bu nedenle, sitede aradığınızı kolayca bulabilmeniz için size bir "Kestirme Yollar Atlası" hazırladık. Bu site haritası resmi hem bütün olarak görmenizi, hem de gitmek istediğiniz yere tek tıklama ile gitmenizi sağlayacak. İyi keşifler diliyoruz...

Ana Sayfa'da Opakay camlarına ilişkin ilk aşamada merak ettiklerinize cevap veriyoruz.
Ve bu sayfanın en alt bölümünde yer alan "Gözünüz Değerlidir" yazısını mutlaka okumanızı öneririz. Kısa, ve fakat çok önemli bir yazı...

Bu sayfada Opakay altında yer alan oftalmik cam markalarının sahibi Opak Lens ile, bu markaların içinde bulunan RX camların üreticisi Akay Optik hakkında bilgi alabilirsiniz. Türkiye'nin en geniş kapsamlı oftalmik cam ailesi Opakay'ın farkı da bu sayfada verilmektedir.

Bu sayfanın altında Opakay şemsiyesi altında yer alan dört ana marka grubumuz ve o markaların içinde yer alan ürünlerimiz bulunmaktadır.

Genel kullanımlı (stok) camlar kategorisinde yer alan GP, Frequency BlueCut ve Biomedix Crystal markalarımızın teknolojileri de marka başlıkları altında aktarılmıştır.

Özel üretim camlarımızı içeren EyeArt markamız altında ise teknolojiler ve optisyen/gözlükçülere yönelik teknik bilgiler ayrıca ağaç yapısında yer almaktadır.

bottom of page